Współpraca

Dzień dobry! Cześć! Poznaj fantastyczne oferty i propozycje współprac, które dla Ciebie przygotowałam!

Pozwól się zaskoczyć! Jestem perfekcjonistką z głową pełną pomysłów! Pomogę Ci stworzyć idealną usługę, wydarzenie czy projekt, a wszystko to “szyte na miarę” pod Twoje potrzeby.

Inwestuje nie tylko w szkolenia z branży Beauty, ale również dziedzin biznesowych – promocji i sprzedaży, prowadzenia social media, pisania ofert czy copywritingu. Do tego wysokie poczucie estetyki sprawia, że publikowane przeze mnie treści są przyjemne dla oka, czytelne i estetyczne.

Kliknij w poniższe oferty współprac!

Na podkreślenie moich słów o tym jak bardzo dużo czasu i uwagi poświęcam każdemu projektowi świadczy fakt, że ta strona jest całkowicie mojego autorstwa. Sama tworzyłam w niej każdy (nawet najmniejszy) akapit i dobrałam do niego zdjęcia – robiąc to po raz pierwszy w życiu!

Za oprawę graficzną na stronie odpowiada mój mąż Filip Staszewski. Natomiast jej intuicyjność i przejrzystość konsultowałam z UX Designerem Magdaleną Jężak – w tym miejscu ogromne podziękowania dla Was! I oczywiście dla każdej osoby, która wypełniła ankiety Madzi i wspierała mnie w całym procesie twórczym 🙂

Pozdrawiam, Monika

Zamknij menu