Współpraca z firmami i mediami

Dzień dobry! Cześć! Poznaj niesamowitych partnerów mojej firmy oraz przekonaj się jak możemy współpracować!

Partnerzy mojej firmy

Chcesz zorganizować ciekawe wydarzenie lub podjąć się super projektu? A może nawet nie masz jeszcze gotowego pomysłu i potrzebujesz małej pomocy? Chętnie wezmę w tym udział! Mogę wspomóc Cię swoją wiedzą makijażową i pielęgnacyjną oraz zaangażować w wydarzenie moje #girlbossowe partnerki – poznasz je klikając w poniższe linki 🙂

Media - możliwości i realizacje

Działalność mojej firmy to nie tylko wykonywanie makijaży! Dbam o wizerunek swojej marki, czynnie prowadzę social media, samodzielnie fotografuję i tworzę estetyczne grafiki i teksty (od niedawno również na własnego bloga!) oraz nawiązuje współpracę i biorę udział w ciekawych projektach.

Obserwują mnie przede wszystkim kobiety w wieku 25-34 lata, które poszukują rzetelnej i przystępnej wiedzy z zakresu pielęgnacji, makijażu i organizacji zarówno w życiu codziennym, jak i w zakresie planowania wizerunku ślubnego i biznesowego.

Estetyka moich story na Instagramie - każde zamieszczone zdjęcie jest oznaczone

W ramach współpracy mogę Ci zaproponować zarówno publikację treści na moich kanałach social media, jak i na blogu (artykuł, recenzja produktów, relacja z Twojego wydarzenia) oraz stworzenie tekstów wg Twoich potrzeb.

Bardzo chętnie wezmę udział w Twoim evencie – mogę udzielić wywiadu, poprowadzić warsztaty czy też zostać patronem medialnym lub partnerem wydarzenia.

 

Przykładowe realizacje

1. Współpraca z marką Silesia Wedding Day. Stworzyłam artykuł na potrzeby ich bloga – Trendy w makijażach ślubnych w 2020 roku – krótki poradnik dla każdej Panny Młodej. Pomagał im zaplanować swój wizerunek w tym ważnym dniu uwzględniając nowinki stylizacyjne z Bridal Fashion Week. Zamieszczone we wpisie zdjęcia makijaży są mojego autorstwa 🙂

Dodatkowo, powstał cykl story na Instagramie promujący kolejną edycję targów Silesia Wedding Day w Katowicach.

W ramach tego cyklu story powstało również to cudowne nagranie: Silesia Wedding Day Story

Nagranie, teksty i wygląd grafik na story: mojego autorstwa | Zdjęcia: Silesia Wedding Day

2. Ekspert na żywo. Cykl LIVE mojego pomysłu i autorstwa. Projekt zrzeszający inne #Girlboss dzielące się za darmo swoją ekspercką wiedzą z szeroko pojętej tematyki Beauty – piękna zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

W ramach współpracy przeprowadzałam wywiad “na żywo” na wybrany temat na podstawie opracowanego przeze mnie scenariusza. Zapewniałam jakościowe materiały promocyjne i pomagałam w zaplanowaniu strategii ich publikacji.

W ramach nagrań powstały odcinki z dietetyk Anną Sadowską – Dietanką – o wpływie diet na cerę, z kosmetolog Dominiką Proskuryn z Proskin Beauty Place na temat pierwszych wizyt w jej gabinecie oraz stylistką Basią Kawką na temat stylizacji na wielkie wyjścia.

Zdjęcie z backstage'u nagrań LIVE z Kosmetolog Dominiką Proskuryn w jej gabinecie

Mam nadzieję, że wkrótce stworzymy razem coś genialnego w trakcie przyszłych współprac i projektów! Niezależnie czy w mediach czy na żywo!

Pozdrawiam serdecznie, Monika

Zamknij menu