Oferta ślubna 2020/2021

Dzień dobry! Cześć! Swój ślub mam już za sobą, dlatego przyszykowałam Ci ofertę ślubną, która sprosta Twoim oczekiwaniom!

NOWOŚĆ! Pakiet ślubny!

.01
Pricing Package Decorative Icon

Pakiet ślubny

Makijaż próbny, ślubny i trzy wieczorowe oraz korekta Pana Młodego

Oferta, która Cię zachwyci!

Od 850 zł

9 powodów, dla których wybór Pakietu jest dla Ciebie korzystniejszy

 1. Gwarantuję moją obecność podczas całych przygotowań przedślubnych – jestem na Państwa wyłączność, nie spieszę się tego dnia do innych klientek i mogę brać czynny udział w reportażu fotograficznym lub nagraniowym;
 2. Przyjeżdżam nie tylko z lampą pierścieniową, ale również profesjonalnym krzesłem wizażysty, co nie tylko wpływa na wygodę w trakcie makijażu, ale również wygląda elegancko na zdjęciach i nagraniach z przygotowań;
 3. Otrzymujesz pakiet poprawkowy dla jeszcze większej trwałości makijażu – oprócz próbki pomadki w pojemniczku z wygodnym aplikatorem, zapewniam bibułkę matującą do zmatowienia cery;
 4. Po makijażu próbnym przygotowuję dla swoich Panien Młodych krótki plan i zasady pielęgnacji ich cery w warunkach domowych (jeśli stan skóry tego wymaga);
 5. Cena dojazdu nie jest wliczona w cenę pakietu, dzięki czemu płacisz dokładnie tyle ile wynika z prostej kalkulacji – 1zł za 1km liczone w obie strony – nie przepłacasz! Dojeżdżam zarówno na makijaż próbny, jak i (oczywiście) w dniu ślubu :);
 6. Doceniasz najbliższe osoby ze swojego otoczenia zapewniając im profesjonalne usługi wizażowe – w cenie pakietu uwzględnione są maksymalnie 3 makijaże wieczorowe oraz korekta cery Pana Młodego (wykonywane pod jednym adresem, ilość wykonywanych makijaży zależy również od dostępnego czasu);
 7. Dodatkowe makijaże wieczorowe (poza pakietem) są w atrakcyjniejszej cenie! Każdy kolejny -10zł zniżki (zależne od ilości czasu);
 8. Zniżki na usługi u moich partnerek biznesowych– przy zapisie zapytaj o aktualną ofertę! Jeśli chcesz je poznać zajrzyj do zakładki Współpraca – klienci indywidualni;
 9. Z okazji ślubu dostajesz ode mnie prezent, bo kocham rozpieszczać swoje Panny Młode!

Pakiet makijażu to wyjątkowa usługa premium! Wszystko po to, aby nie tylko wykonać perfekcyjne makijaże, ale również zadbać o każdy detal i Twoje poczucie komfortu w najważniejszym dniu Twojego życia!

Próbny makijaż ślubny - obowiązkowy

.02
Pricing Package Decorative Icon

Makijaż próbny

Wspólnie i bez pośpiechu zaplanujemy Twój wymarzony wizerunek ślubny!

Czas trwania: 60-120 min

Od 160 zł
 • Cena dot. zlecenia na minimum 2 makijaże w dn. ślubu (jeden ślubny i jeden okolicznościowy). W przypadku dojazdu do Panny Młodej, która zarezerwowała makijaż w dn. ślubu tylko dla siebie cena wynosi 170 zł. 
 • Dojazd na usługę pod wskazany adres liczony zgodnie z wyceną: 1zł/km w obie strony.
 • Optymalny czas na wykonanie usługi, to miesiąc przed terminem ślubu pod wskazanym adresem (próbę wykonuję w okolicach 4-8 tygodni przed ślubem – nie wcześniej i nie później), na termin umawiamy się 2-3 miesiące przed proponowaną datą. Do ceny makijażu należy doliczyć opłatę za dojazd (1zł/km liczone w obie strony).
 • Polecam rezerwować na próbę na godziny poranne – by przetestować trwałość makijażu w ciągu całego dnia i przyzwyczaić się do nowego wizerunku.
 • Na makijaż próbny przyjeżdżam z kufrem oraz lampą typu ring. Proszę o przygotowanie dla siebie krzesła.
 • W trakcie spotkania wypełniamy kwestionariusz pozwalający ustalić wszelkie niezbędne informacje, po to by makijaż w dniu ślubu przebiegł sprawnie, w spokojnej i miłej atmosferze.
 • Dzień po próbie jesteśmy w kontakcie i proszę o dokładny opis tego jak makijaż się sprawował cały dzień. Ustalamy ewentualne zmiany w jego wykonaniu (np. większą liczbę użytych kępek ;P).
 • Idealnym rozwiązaniem byłoby umówienie się w dniu ostatniej przymiarki sukni ślubnej lub wtedy gdy będziemy mieć naszą kreację już w domu – pozwoli to na sprawdzenie czy wszystko jest tak, jak sobie wymarzyłaś.
 • Zachęcam do przyniesienia ze sobą zdjęć sukni, kwiatów, dodatków czy też kilku inspiracji z Internetu. Jeśli ich natomiast nie posiadacie – pomogę!
 • Na makijaż zjawiamy się bez osób towarzyszących – poświęcam Ci wtedy całą swoją uwagę, a Twoi bliscy mogą ocenić makijaż już po usłudze.

Makijaż ślubny

.03
Pricing Package Decorative Icon

Makijaż Panny Młodej

Poprzedzony pielęgnacją cery, profesjonalnie wykonany i utrwalony na długie godziny

Czas trwania: do 90 min

Od 160 zł
 • Cena dot. zlecenia na minimum 2 makijaże w dn. ślubu (jeden ślubny i jeden okolicznościowy). W przypadku dojazdu do pojedynczej klientki cena wynosi 170 zł.
 • Makijaż ślubne wykonuję pod adresem wskazanym przez Państwa – do ceny należy doliczyć opłatę za dojazd (1zł/km w obie strony).
 • Usługę zawsze rozpoczynam wykonaniem odpowiedniej pielęgnacji i przygotowaniem cery pod makijaż.
 • W cenę makijażu wliczone są sztuczne rzęsy typu kępki.
 • Wykonuję również korektę/rozświetlenie dekoltu lub pleców, jeśli są one odsłonięte w sukni ślubnej.
 • Za darmo dołączam próbkę pomadki w buteleczce z aplikatorem oraz bibułki matujące do łatwego robienia poprawek w trakcie imprezy weselnej.
 • W dniu ślubu przywożę ze sobą również profesjonalne oświetlenie w postaci lampy pierścieniowej, aby wykonanie wizażu było sprawne i wygodne dla wszystkich.
 • Możesz skorzystać ze zniżek na usługi u moich partnerek biznesowych– przy zapisie zapytaj o aktualną ofertę! Jeśli chcesz je poznać zajrzyj do zakładki Współpraca – klienci indywidualni;
 • Uwaga! Usługa makijażu ślubnego rezerwowana poza pakietem różni się od tej dostępnej w pakiecie (m.in. nie zabieram ze sobą krzesła makijażowego).

Makijaż Pana Młodego

.04
Pricing Package Decorative Icon

Makijaż męski

Delikatny makijaż mający na celu korektę i poprawienie wyglądu cery

Czas trwania: do 30 min

Od 50 zł
 • Uzyskuje się korzystniejszy wizerunek Pana Młodego przy towarzyszącej mu pięknie umalowanej Pannie Młodej – zwłaszcza widoczny na zdjęciach czy nagraniach.
 • Wykonujemy korektę cery, tj. ukrycie niedoskonałości, cieni pod oczami czy zmatowienie. Intensywność można stopniować – korekta nie musi dotyczyć całej twarzy, a tylko jej wybranych obszarów.
 • Makijaż Pana Młodego nie jest wykonywany jako samodzielna usługa – wymagana jest rezerwacja minimum jednego pełnego makijażu wieczorowego lub ślubnego.
 • Dojazd na usługę pod wskazany adres zgodnie z opłatą 1zł/km liczone w obie strony.

Makijaż Gości Weselnych

.05
Pricing Package Decorative Icon

Makijaż wieczorowy

Zadbam o wygląd Twoich Gości, tak aby mogli spokojnie świętować

Czas: ok. 75 min

Od 140 zł
 • Makijaż poprzedzony jest pielęgnacją adekwatną do stanu cery, a w cenę wliczone są kępki i pakiet poprawkowy.
 • Przy rezerwacji terminu makijażu ślubnego należy podać dokładną ilość osób do pomalowania i przemyśleć, w którym momencie względem makijażu Panny Młodej mają być one wykonywane (zostawić sobie 5-10min zapasu czasu pomiędzy nimi) – prosiłabym o punktualność, ponieważ spóźnienie powyżej 15min może skutkować wykonaniem niepełnego makijażu.
 • Większa liczba makijaży niż w pakiecie ślubnym: w przypadku liczby makijaży wieczorowych większej niż trzy – każdy kolejny make-up w cenie 130zł!
 • Cena dotyczy makijażu okolicznościowego, jako dodatkowego makijażu w dn. ślubu (minimum 2 makijaże). W przypadku dojazdu do pojedynczej klientki cena wynosi 150zł (wyjątek – stałe klientki zawsze mogą liczyć na zniżkę).
 • Cenę za dojazd nalicza się jednorazowo do rachunku za całą usługę niezależnie od ilości wykonywanych makijaży (1zł/km liczone w obie strony).

Swój ślub mam już za sobą...

Dlatego dobrze wiem czego potrzebujesz!

Moim najważniejszym celem jest zapewnić Ci poczucie komfortu i spokoju w tym ważnym dla Ciebie dniu. Wierzę, że przygotowania ślubne nie muszą być stresujące, a wręcz powinno się je wspominać się równie przyjemnie, jak i resztę dnia!

Koniecznie zajrzyj do FAQ (odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania) po cenne wskazówki! Jeśli chcesz do mnie napisać – skorzystaj ze strony Kontakt 🙂

Moje gratulacje z okazji zaręczyn i zbliżającego się terminu ślubu! Pozdrawiam serdecznie, Monika

Zamknij menu