Makijaże okolicznościowe

Dzień dobry! Cześć! Pozwól, że zajmę się Twoim perfekcyjnym wyglądem przed każdą uroczystością czy imprezą rodzinną oraz sesjami fotograficznymi!

Kobiecy makijaż wieczorowy

.05
Pricing Package Decorative Icon

Makijaż wieczorowy

Zadbam o Twój wygląd, tak abyś mogła cieszyć się chwilą!

Czas: ok. 75 min

Od 140 zł

Cena dot. zlecenia na minimum 2 makijaże okolicznościowe. W przypadku dojazdu do pojedynczej klientki cena wynosi 150 zł (wyjątek- moje stałe klientki zawsze mogą liczyć na zniżkę). Do ceny makijażu należy doliczyć koszt mojego dojazdu liczony jednorazowo do rachunku (1zł za 1km w obie strony).

Niezależnie od okazji wyczaruję make-up: dzienny, wieczorowy, francuski, smokey, spotlight, cutcrease, odmładzający. Makijaże będą dopasowane do rodzaju uroczystości, typu urody klientki oraz jej ubioru. Przy ich wykonywaniu biorę pod uwagę rodzaj wady wzroku w przypadku osób noszących okulary.

Makijaże poprzedzone są wywiadem dot. stanu cery oraz odpowiednią pielęgnacją.  Dobrym pomysłem jest przygotowanie sobie „na widoku” swojej kreacji, tak abym mogła dopasować do niej kolorystykę makijażu.

Na zlecenie przyjeżdżam z w pełni wyposażonym kufrem oraz lampą typu ring. W cenę wliczone są kępki i pakiet poprawkowy. 

W przypadku większej liczby osób do pomalowania proszę o dokładne rozplanowanie sobie godzinowo usługi (odstęp pomiędzy klientami powinien wynosić ok. 10 min.). Istnieje wtedy możliwość zabrania przeze mnie profesjonalnego krzesła wizażowego.

​Makijaż męski

.04
Pricing Package Decorative Icon

Korekta cery

Delikatny makijaż mający na celu poprawienie wyglądu cery

Czas trwania: do 30 min

Od 50 zł

Usługę zaczynamy od wywiadu dot. stanu skóry, po którym następuje jej pielęgnacja.

Wykonujemy korektę cery, tj. ukrycie niedoskonałości, cieni pod oczami, wyrównanie kolorytu czy zmatowienie. Intensywność można stopniować – korekta nie musi dotyczyć całej twarzy, a tylko jej wybranych obszarów.

Makijaż męski nie jest wykonywany jako samodzielna usługa – wymagana jest rezerwacja minimum jednego pełnego makijażu wieczorowego lub kilku korekt.

Dojazd na usługę pod wskazany adres zgodnie z opłatą 1zł/km liczone w obie strony.

Profesjonalny makijaż

Pod wskazanym przez Ciebie adresem!

Wyobraź to sobie! Nie musisz nigdzie dojeżdżać, martwić się o miejsce parkingowe lub o to, że wyszłaś z domu bez makijażu. Przyjeżdżam o umówionej godzinie, rozkładam swoje mobilne studio, a Ty dopijasz kawę czy herbatę. Potem dzieje się już tylko magia… ;D

Przed podjęciem decyzji koniecznie zajrzyj jeszcze do FAQ (odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania) po cenne wskazówki! Jeśli chcesz do mnie napisać – skorzystaj ze strony Kontakt 🙂

Życzę Ci udanej zabawy na licznych imprezach i uroczystościach w gronie bliskich osób czy też sesjach fotograficznych! Cudownych wspomnień! Monika

Zamknij menu