Oferta biznesowa

Dzień dobry! Cześć! Przedstawiam Ci starannie dopracowaną ofertę biznesową dla indywidualnych potrzeb Twojej firmy – małej i dużej!

Makijaż do sesji wizerunkowych

Jedną z najważniejszych inwestycji Twojej marki czy firmy powinna być profesjonalna sesja zdjęciowa. Dzięki niej Twoi potencjalni klienci będą mieli okazję Cię poznać, zbudować z Tobą relację i zaufać na tyle, żeby kupić produkt czy usługę właśnie od Ciebie. Same zdjęcia to jednak nie wszystko – trzeba się na nich odpowiednio prezentować! Makijaż musi być dobrany do Twojej urody, osobowości i marki osobistej oraz prezentować się perfekcyjnie na zdjęciach studyjnych i plenerowych.

LR POWER DAY | W moich makijażach panie: M. Rogalska, A. Ozimek, J. Grodzka i I. Kozłowska

Makijaż na spotkania biznesowe, konferencje, rozmowy kwalifikacyjne

Codziennie poznajesz nowych ludzi, którzy mogą stać się Twoimi potencjalnymi klientami, współpracownikami czy osobami, które wesprą Twoje działania.  Pierwsze wrażenie jest jednym z ważnych czynników wpływających na nasz wizerunek, a zajmuje ono JEDYNIE pierwsze 11sekund! Jeśli nowo poznana osoba oceni nas pozytywnie (wygląd i sygnały niewerbalne), to w jej głowie powstanie nasz obraz – wizerunek – i chętniej przypisze nam inne dobre cechy charakteru. Makijaż musi więc być perfekcyjny, dopasowany do okazji i obowiązkowo trwały.

Makijaż do nagrań filmowych

Coraz bardziej popularna forma kontaktu z naszymi klientami – filmiki! Nagrywamy siebie oraz swoje produkty czy usługi – reklama video, kanał na youtube`ie, webinary, kursy online, LIVE`y, a nawet storyski. Dobrze zaplanowana strategia publikowanych treści i sprzedaży powinna wziąć pod uwagę tą preferowaną przez klientów formę komunikacji. A jeśli już zdecydujesz, to nie chcesz, żeby odwracało uwagę od treści błyszczące się czoło czy plama różu na policzku – oprócz wykonania samego makijażu telewizyjnego ważne są również jego poprawki w trakcie nagrywania.

Backstage z nagrań Studia Inspiracji LR

Makijaż do sesji komercyjnych

Sprzedajesz swój produkt w Internecie? Nie wiem czy wiesz, ale najchętniej kupowane produkty, to te prezentowane przez ludzi (modeli) w codziennych sytuacjach. Potencjalni klienci chcą widzieć jak dany zakup wpłynie na ich życie, jak go wykorzystają czy jak będą się w nim prezentować. Makijaż na takich zleceniach, to nie tylko make-up twarzy, ale również całego ciała (wszystkich odkrytych partii widocznych na zdjęciach). Prezentując zegarek (przykład sesji produktowej) lepiej wypadnie na zdjęciu dłoń z wyrównanym kolorytem, rozświetlona i delikatnie wykonturowana.

Makijaż na eventy firmowe

Wigilia firmowa czy Christmas party, konferencja czy event plenerowy, bankiet czy gala? Jeśli Twoja firma organizuje takie wydarzenia, to warto skorzystać z okazji i zapewnić sobie (i/lub swoim współpracownikom) perfekcyjny wygląd w tym dniu, który na pewno zostanie uwieczniony na niejednym zdjęciu czy nagraniu. Dodatkowo, jeśli w wydarzeniu będą brały udział gwiazdy, prezenterzy czy prelegenci, to warto zaproponować im dostęp do garderoby oraz opcję wykonania profesjonalnego makijażu na scenę czy ściankę fotograficzną.

Makijaże na event firmowy: LR Christmas Party | Referencje LR Health&Beauty Polska

Czy powyższe usługi są dla Ciebie?

  1. Zależy Ci na wyjątkowo profesjonalnym wyglądzie niezależnie od okazji – najważniejsze jest dobre wrażenie
  2. Chcesz zaoszczędzić czas – po co marnować go na kolejne próby doklejenie kępek, skoro można odpocząć przed ważnym wydarzeniem
  3. Chcesz oszczędzić pieniądze – nie każdy kosmetyk sprawdzi się w każdej sytuacji biznesowej – zamiast kupować ich wiele i w ciemno pozwól, że przyjadę z wyposażonym w pełni kufrem
  4. Chcesz dodać sobie pewności siebie – nie martw się trwałością makijażu czy ewentualnymi poprawkami (dostaniesz ode mnie gratis kompaktowy pakiet poprawkowy!)
  5. Chcesz dodatkowe ujęcia z backstage`u – jeśli mam chwilę czasu, to wykonuję dla Ciebie pamiątkowe zdjęcia czy nagrania z usługi czy eventu – możesz je później wykorzystać na swoich stronach w social media, żeby urozmaicić relację z wydarzenia
  6. Chcesz skorzystać z pomocy osoby, która jest ekspertką i ma niezbędne doświadczenie w pracy przy wszystkich powyższych usługach oraz zawsze chętnie doradzi czy wykona ponad makijażowe usługi – wspominałam już, że dokonuję też poprawek fryzur i pilnuję, żeby nie tylko makijaż, ale również ubrania czy ciało dobrze prezentowało się na zdjęciach czy nagraniach?
  7. Zależy Ci na mobilnej usłudze, która dobrze się prezentuje – moje krzesło wizażowe, lampa pierścieniowa oraz kufer (wraz z jego zawartością), które zabieram na zlecenia wyglądają bardzo profesjonalnie i zapewniają wysoką jakość usług

Kliknij i zobacz nagrania ze zleceń biznesowych, przy których pracowałam!

Napisz do mnie!

W wiadomości zamieść informację o istotnych kwestiach. Będę mogła sprawdzić dostępność terminu.  Możemy umówić się również na wirtualną kawę 😊

W następnej kolejności otrzymasz na maila moją propozycję usługi, tablicę inspiracji (opcjonalnie) oraz dokładną wycenę. Po zaakceptowaniu mojej oferty mogę poprosić o wypełnienie formularza dot. stanu cery i ew. jednostek chorobowych oraz przesłać Ci zalecenia pielęgnacyjne – w trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo usługi. Pozostajemy w kontakcie – możesz do mnie pisać w przypadku pytań, a samą usługę zawsze potwierdzam kilka dni datą zlecenia.

Zaufaj mi, makijażowej ekspertce i powierz mi swój profesjonalny wizerunek! Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w trakcie kolejnych genialnych projektów biznesowych 🙂 Pozdrawiam serdecznie, Monika

Zamknij menu