Makijaże komercyjne

Dzień dobry! Cześć! Przedstawiam Ci starannie dopracowaną ofertę makijażową do sesji i nagrań komercyjnych!

Makijaż do sesji foto i nagraniowych

Jedną z najważniejszych inwestycji Twojej marki czy firmy powinna być profesjonalna sesja Twoich produktów czy też usług. Warto zdecydować się na zatrudnienie do tego celu zespołu profesjonalistów, którzy mając niezbędną wiedzę i doświadczenie pomogą zrealizować Ci Twój pomysł w 100% (albo zaplanują go dla Ciebie). W ten sposób oszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze, ponieważ zlecenie przebiegnie bezproblemowo, a końcowe efekty będą bezbłędne i rewelacyjne!

Oferuję Ci swoje umiejętności makijażowe – inwestowałam w kursy i szkolenia strikte z wykonywania makeup`u do zleceń komercyjnych i dzięki temu oprócz znajomości odpowiednik technik malowania, w moim kufrze znajdują się również idealne do tego celu produkty kosmetyczne 🙂 Już niedługo do oferty dołączę również umiejętności stylizacji włosów do sesji – jestem w trakcie szkoleń.

Realizacja: Studio ISO100 | Foto: Michał Wójcik | Stylizacja: Tamara Kowalska | Modelka: Karolina Bryniarska

W czym jeszcze mogę Ci pomóc?

  1. Chętnie przygotuję moodboard (tablicę inspiracji), dzięki której dopracujemy spójną wizję makijażu odpowiednią do wymogów sesji
  2. Na sesji mogę wykonać nie tylko makijaż twarzy, ale i odsłoniętych części ciała. Nogi zawsze wydają się oczywistym wyborem, ale kto myśli o makijażu dłoni, która musi pięknie zaprezentować biżuterię?
  3. Jedna sesja nie musi oznaczać wykonania tylko jednego makijażu. Możemy zaplanować make-up z tzw. przejściem, czyli jedna modelka, a dwie wersje makijażu po wprowadzeniu drobnych zmian typu: kolor pomadki, wzmocnienie makijażu oczu. Drugą opcją jest wykonanie kolejnego makijażu od podstaw dzięki czemu mamy większe możliwości.
  4. Sesje bywają bardzo dynamiczne i męczące – mimo najlepszych chęci makijaż może się zetrzeć w trakcie wielogodzinnej pracy. Zmiany ubioru modelki czy poprawianie jej fryzury, do tego przerwa na zjedzenie czegoś czy też praca w upale bywają tragiczne w skutkach, dlatego zawsze polecam skorzystać z możliwości mojej obecności w trakcie całej sesji – na bieżąco będę dokonywać niezbędnych poprawek.

Realizacja dla firm Colorido (Atelier Sarah Style) i Mazex | Foto: Miriam Art | Stylizacja: Sara Sowul | Modelka: Daniela Ziemian

5. Wykonam dodatkowe ujęcia z backstage`u – jeśli mam chwilę czasu, to mogę go poświęcić na zrobienie dla Ciebie pamiątkowych zdjęć czy nagrań z usługi – możesz je później wykorzystać na swoich stronach w social media, żeby urozmaicić relację z sesji.

6. Zawsze chętnie doradzę i wykonam ponad makijażowe usługi – blisko współpracuję z fotografem pilnując, żeby nie tylko makijaż, ale również ubrania czy ciało dobrze prezentowało się na zdjęciach i nagraniach.

7. Moje krzesło wizażowe, lampa pierścieniowa oraz kufer (wraz z jego zawartością), które zabieram na zlecenia wyglądają bardzo profesjonalnie i zapewniają wysoką jakość usług – świadczę usługi mobilne, które dobrze się prezentują 🙂

Napisz do mnie!

W wiadomości zamieść informację o rodzaju zlecenia, terminie i istotnych kwestiach. Będę mogła sprawdzić dostępność terminu – jeśli będzie wolny będziemy uzgadniać wszystkie szczegóły. Preferujesz rozmowę twarzą w twarz? Możemy umówić się również na wirtualną kawę 😊

W następnej kolejności otrzymasz na maila moją propozycję usługi, którą mogę dla Ciebie wykonać, tablicę inspiracji oraz dokładną wycenę. Wszystko ustalone? Pozostajemy w kontakcie. Zlecenie zawsze potwierdzam kilka dni datą zlecenia.

Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się w trakcie kolejnych genialnych projektów i współprac 🙂 Pozdrawiam serdecznie, Monika

Zamknij menu