Nasze początki…

Od zawsze lubiłam dzielić się swoją wiedzą – pomagałam udzielając korepetycji, w pracy zawsze opiekowałam się świeżo zatrudnionymi pracownikami. Uważałam co więcej, że w szkole zabrakło edukacji z dziedzin, które mają olbrzymi wpływ na jakość i łatwość naszego życia. Brak ugruntowanej wiedzy medycznej i dietetycznej, odnalezienia się jeszcze za młodu w jakiejś dziedzinie sportu, która również w wieku dorosłym będzie nieodłącznym elementem naszego życia, technik relaksacji, ogarniania domowego budżetu (i PITów!) czy wydajnego sprzątania… Wiedza z tego zakresu bardzo ułatwiłaby życie niejednej zapracowanej kobiecie – czy realizującej się zawodowo czy rodzinnie. W dzisiejszych czasach mamy większe możliwości realizacji naszych marzeń i czemu miałybyśmy się ograniczać? Zacznijmy ogarniać – czas na Klub Kobiet Ogarniętych!

Ania Sadowska i Monika Staszewska - początek znajomości

Poznajcie Anię!

Anię (znaną w sieci jako Dietanka) poznałam na jednym z biznesowych spotkań dla kobiet – od razu złapałyśmy świetny kontakt. Ania jest dietetykiem klinicznym i psychodietetykiem – uważa, że dieta nie musi być wcale pełna wyrzeczeń i co więcej można sobie w niej pozwolić na małe co nieco! Zdążyłyśmy nagrać już wspólnie LIVE Wpływ diety na cerę oraz podcast Jak łączyć dietę eliminacyjną z angażującą pracą. Ale co najważniejsze Ania totalnie zgadza się ze mną w kwestiach poruszonych w pierwszym akapicie!

Klub Kobiet Ogarniętych

I tak powstało KKO – od pomysłu w mojej ukochanej kawiarni Cafe Moodro w Katowicach do projektu – w tym momencie online – z dwoma współzałożycielkami ekspertkami! Pierwsza edycja odbyła się 04.10.20 i poruszała tematykę “Wstępu do ogarniania”, czyli niezbędnych podstaw z zakresu pielęgnacji i planowania diety! Nasze doświadczenie z klientkami pokazuje, że bardzo dużo błędów powstaje właśnie na tym etapie przez co same sabotażujemy swoje wysiłki w osiągnięciu zamierzonych celów.

Ogarnij z nami! Klub Kobiet Ogarniętych - plakat eventu online

Przykład? Problemy skórne mimo licznych wizyt u specjalistów, odpowiednio dobranych kosmetyków, diety i tym podobnych wysiłków wciąż nie przynoszą upragnionych efektów – a może właśnie sama sobie szkodzisz nie dbając o higieniczną pielęgnację? Na Klubie m.in. porozmawiamy o naszych nawykach, higienie, dezynfekcji, układaniu rytuałów pielęgnacyjnych i krótko o składach kosmetyków (bo to temat dość złożony).

Wciąż możesz obejrzeć nagranie ze Wstępu do ogarniania! Całą wiedzę zdobędziesz z dwóch nagrań – mojego i Ani oraz odpicowanych materiałów w formie pdf do wydrukowania w domu! <3

KUPUJĘ DOSTĘP DO NAGRANIA WSTĘPU DO OGARNIANIA!

PS Wszystkie Klubowiczki mają gwarancję niższych cen! Kolejne szkolenia zawsze będą dla Ciebie dostępne w wyjątkowych cenach <3

Fantastycznymi partnerami I edycji Klubu Kobiet Ogarniętych byli: ekologiczna drogeria internetowa Cosibella, piekarnia rzemieślnicza Alterbake, pracownia cukiernicza Blueberry Cakery oraz fotograf Marzena Szaflik – dziękujemy!

Do zobaczenia na Spotkaniach KKO, Monia (i Ania)

Podobne wpisy

Komentarze
Dodaj swój komentarz

Dzień dobry! Cześć! Nazywam się Monika Staszewska i jestem makijażystką z wykształceniem medycznym 🙂 Moją misją jest edukowanie kobiet– nie sam makijaż, ale pozytywne nastawienie, pewność siebie, zdrowy umysł i ciało oraz właściwe nawyki i pielęgnacja niezbędne są każdej z nas.

Obserwuj mnie
na Instagramie

Zamknij menu